Rozdělovač zásuvky zapalovače s nabíječkou 2x USB-A ON/OFF 12V 24V 100W 70cm AMIO-04362
Rozdvojka zásuvky zapalovače s vestavěnou nabíječkou je nepostradatelné řešení pro každého řidiče, který chce pohodlně a bezpečně napájet více zařízení současně. Díky dodatečné funkci ON/OFF máte plnou kontrolu nad napájením, šetříte energii a dbáte o bezpečnost.
Nejdůležitější vlastnosti produktu:
- 3 zásuvky zapalovače: Přeměňuje jednu zásuvku na tři další, umožňující připojení zařízení jako GPS navigace, cestovní ledničky, záznamníky jízdy nebo automobilové vysavače.
- 2 porty USB-A: Další porty USB umožňují rychlé a snadné nabíjení smartphonů, tabletů, kamer a dalších mobilních zařízení.
- Tlačítko ON/OFF: Umožňuje rychlé zapnutí a vypnutí rozdvojky bez nutnosti odpojování zařízení, což zajišťuje úsporu energie a bezpečnost.
- Vysoký výkon 100W: Zaručuje stabilní provoz a současné napájení mnoha zařízení bez rizika přetížení.
- Kompatibilita 12/24V: Univerzální použití v osobních automobilech, nákladních vozech, karavanech či lodích.
- Kabel o délce 70 cm: Usnadňuje přístup k zařízení jak pro řidiče, tak pro cestující, i ve větších vozidlech.
- Zabezpečení: Vestavěné systémy ochrany proti přetížení, přepětí a zkratům zajišťují plnou bezpečnost pro tebe a tvá zařízení.
- Kompaktní design: Moderní vzhled a ergonomická konstrukce se ideálně hodí do každého interiéru vozidla.
Proč to stojí za to?
Rozdvojka zásuvky zapalovače s nabíječkou a tlačítkem ON/OFF je ideální volbou pro osoby, které si cení pohodlí, funkčnosti a bezpečnosti. Toto nenahraditelné příslušenství je ideální jak pro každodenní použití, tak i během dlouhých cest, zajišťující plnou kontrolu nad napájením ve vašem vozidle.
Parametry
Recenze
| height: | 19 |
| length: | 15 |
| width: | 4 |
0 recenze produktu Rozdělovač zásuvky zapalovače s nabíječkou 2x USB-A ON/OFF 12V 24V 100W 70cm AMIO-04362
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Historie produktů
Rozdvojka zásuvky zapalovače s vestavěnou nabíječkou je nepostradatelné řešení pro každého řidiče, k
Rozdělovač zásuvky zapalovače s nabíječkou 2x USB-A ON/OFF 12V 24V 100W 70cm AMIO-043625.77 EUR
2-5 dnů
Hloubkoměr dezénu pneumatiky-kapesní Hloubkoměr dezénu: Kapesní hloubkoměr dezénu pneumatik. Rychle
Hloubkoměr dezénu pneumatiky-kapesní2.8 EUR
Skladem 3 ks
Bmw E46 - opěrka nohy M POWER - opěrka nohy speciálně určená pro E46 - tvar přesně kopíruje orig.o
Bmw E46 - opěrka nohy M POWER28.91 EUR
4-7 dnů
Zadní nárazník sport PDC sada s difuzorem BMW 3 (E46) Sedan 1998-2005 Zadní nárazník sport PDC sada
Nárazník BMW 3 E46 Zadní s difuzorem456.02 EUR
2-5 dnů
Izolované šroubováky VDE v konfiguraci rukojeti + pět vyměnitelných bitů, stejně jako čtvercové a tr
Izolovaný šroubovák VDE sada 8 ks13.59 EUR
2-5 dnů
Škoda Favorit maska Rallye s mřížkou - malá oka vyrobky jsou shodné s typem schvaleným MD ČR Mater
Škoda Favorit maska Rallye s mřížkou - malá oka36.64 EUR
2-5 dnů
Zadní křídlo na hranu kufru Mercedes E W212 2009-16 LR STYLE Profesionálně vyrobený ABS černý spoi
Zadní křídlo na hranu kufru Mercedes E W212 2009-16 LR STYLE109.59 EUR
2-5 dnů
Hadovitý vrták průměr 30 mm délka 460 mm, pro vrtání hlubokých děr do měkkého i tvrdého dřeva. Vrták
Vrták do dřeva hadovitý 30 x 460 mm13.46 EUR
2-5 dnů
Aktuální cena produktu je 5.77 EUR s dph
Recenze k produktu Rozdělovač zásuvky zapalovače s nabíječkou 2x USB-A ON/OFF 12V 24V 100W 70cm AMIO-04362











