Pistole na montážní pěnu
Pistole na PU pěnu s regulací průtoku je skvělým společníkem po profesionály i domácí kutily. Robustní provedení, ergonomická rukojeť je zárukou spolehlivé práce.
Pistole je určena k nanášení polyuretanových pěn. Vysoká kvalita - díky použití vhodných a kvalitních materiálů z nerezové oceli, hliníku a mosazi.
Prvky nejvíce vystavené nečistotám a poškození v důsledku agresivního působení pěn a koroze byly dodatečně chráněny vrstvou PTFE, která snižuje pevnost přilnavosti pěny. Díky tomu je snazší udržovat pistol čistou.
| Technická data | |
|---|---|
| Materiál | nerezová ocel, mosaz, hliník |
| Povrchová úprava | PTFE |
| Pro pěny | PU (Polyuretan) |
Recenze
0 recenze produktu Pistole na montážní pěnu
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Historie produktů
Pistole na PU pěnu s regulací průtoku je skvělým společníkem po profesionály i domácí kutily. Robust
Pistole na montážní pěnu10.97 EUR
2-5 dnů
Loketní opěrka STANDARD, Fiat Doblo II, 2010-2015 (osobní verze) černý rámeček Vrchní část obšitá p
Loketní opěrka STANDARD, Fiat Doblo II, 2010-2015 (osobní verze)65.86 EUR
4-7 dnů
Kleště na segerovy pojistky, délka 180 mm, vnitřní. Zhotoveno z kvalitní CrV oceli a potahem rukojet
Kleště na ségrovky 180 mm vnitřní6.04 EUR
2-5 dnů
Nerez leštěný kryt horní hrany zadního nárazníku VW Caddy III 2003-2015 - 100% nerez provedení - p
Nerez leštěný kryt horní hrany zadního nárazníku VW Caddy III 2003-201561.32 EUR
Skladem 2 ks
Aktuální cena produktu je 10.97 EUR s dph
Recenze k produktu Pistole na montážní pěnu




