Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I

Katalogové číslo
DCC400002
Skladová dostupnost
1-2 pracovní dny
Běžná cena 518 Kč | Ušetříte 79 Kč
Naše cena s DPH
439 Kč
Cena bez DPH
362.81 Kč
ks

Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I

Zejména na podzim a v zimě je třeba věnovat náležitou péči podlaze našeho vozidla. Voda, bláto a drobné kamínky, které si přineseme na podrážkách bot, ji totiž mohou snadno poškodit. My však máme řešení, které dokáže takové situaci předejít - přední gumové koberečky do auta. Byly navrženy speciálně pro model ŠKODA FABIA I a starají se, aby kabina vašeho automobilu neutrpěla žádnou újmu. Mají totiž vysokou bočnici, která nedovolí nečistotám dostat se z rohože do auta.
Sada obsahuje dva přední autokoberce s nápisem "FABIA" vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, termoplastického elastomeru. Jejich povrch neklouže a dokonale zachycuje vlhkost i nečistoty. Koberečky svým tvarem přesně vyplňují prostor pod nohama cestujících, čímž dělají interiér vozu mnohem útulnější, a pasažéři si tak užijí pohodlnou jízdu nehledě na počty najetých kilometrů.

Co byste měli vědět

Koberce padnou do vozidel ŠKODA FABIA I jako ulité, takže vám je umístění zabere jen několik málo okamžiků. K podlaze jsou upevněny pomocí kruhových prolisů, které nacvakněte na podlahové čepy. Jednoduché a rychlé je také vyjmutí koberců a jejich následná údržba - k čištění se nejlépe hodí běžné saponátové přípravky. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči opotřebení prokázaly laboratorní testy materiálu i dlouhodobé jízdní zkoušky, ve kterých naše koberce uspěli na výbornou.


Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I
Aktuální cena produktu je 439 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I