Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I

Katalogové číslo
DCC400002
Skladová dostupnost
1-2 pracovní dny
Běžná cena 450 Kč | Ušetříte 55 Kč
Naše cena s DPH
395 Kč
Cena bez DPH
326.45 Kč
ks

Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I

Zejména na podzim a v zimě je potřeba věnovat náležitou péči podlaze našeho vozu. Voda, bláto a drobné kamínky, které si přineseme na podrážkách bot, ji totiž mohou snadno poškodit. My však máme řešení, které dokáže takové situaci předejít – přední gumové koberečky do auta. Byly navržené speciálně pro model ŠKODA FABIA I a starají se, aby kabina vašeho automobilu neutrpěla žádnou újmu. Mají totiž vysokou bočnici, která nedovolí nečistotám dostat se z rohože do auta.
Sada obsahuje dva přední autokoberce s nápisem „FABIA“ vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, termoplastického elastomeru. Jejich povrch neklouže a dokonale zachycuje vlhkost i nečistoty. Koberečky svým tvarem přesně vyplňují prostor pod nohama cestujících, čímž dělají interiér vozu mnohem útulnější, a pasažéři si tak užijí pohodlnou jízdu nehledě na počty ujetých kilometrů.

Co byste měli vědět

Koberce padnou do vozů ŠKODA FABIA I jako ulité, takže vám jejich umístění zabere jen několik málo okamžiků. K podlaze jsou upevněné pomocí kruhových prolisů, které se nacvaknou na podlahové čepy. Snadné a rychlé je také vyjmutí koberců a jejich následná údržba – k čištění se nejlépe hodí běžné saponátové přípravky. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči opotřebení prokázaly laboratorní testy materiálu i dlouhodobé jízdní zkoušky, ve kterých naše koberce uspěly na výbornou. 

 

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I
Aktuální cena produktu je 395 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Fabia I