Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALA

Novinka
Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALAZvětšit
Katalogové číslo
657061163
Skladová dostupnost
1-2 pracovní dny
Běžná cena 1 050 Kč | Ušetříte 45 Kč
Naše cena s DPH
1 005 Kč
Cena bez DPH
830.58 Kč
ks

Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALA

Pouze pro vozidla s mezipodlahou zavazadlového prostoru ve výbavě vozidla.

Co mají společného nářadí, boty zablácené z hor a pes, který právě proběhl kaluží? Pokud je dáte do kufru svého auta bez patřičné ochrany, můžete se cestou rovnou zastavit v myčce a interiér vydrhnout. Nebo si pořídit oboustranný Autokoberec do zavazadlového prostoru pro ŠKODA SCALA, který čalounění spolehlivě ochrání před bahnem, pískem, štěrkem nebo sněhem. Tato rohož (kobereček) do auta má dva povrchy - z jedné strany plastový, který se hodí pro transport špinavého nebo mokrého nákladu, z druhé strany textilní, určený k přepravě čistých předmětů. Vždy se proto můžete rozhodnout přesně podle dané situace a vybrat si, který povrch pro vás bude užitečnější. Koberec má i další funkci - omezuje nechtěný pohyb nákladu v zavazadlovém prostoru.

Jelikož byl Autokoberec navržen přesně pro model ŠKODA SCALA, vložíte jej do zavazadlového prostoru během několika málo vteřin. A když to bude nutné, zvládnete rohož stejně rychle také vybrat. K čištění se nejlépe hodí běžné prostředky vhodné pro čištění koberců. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohož poškodit. Vyrazte na cestu v plné parádě a udržte svůj zavazadlový prostor v suchu a čistotě! Bahno, štěrk, sníh ani písek nemají od nynějška sebemenší šanci.

Autokoberec přesně kopíruje tvar zavazadlového prostoru, takže nevyžaduje žádné upevnění. Prošel zátěžovými testy odolnosti i testy kvality, ve kterých samozřejmě uspěl na výbornou.

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALA
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALA
Aktuální cena produktu je 1005 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Originální oboustranný koberec do zavazadlového prostoru ŠKODA SCALA