Originální kompletní sada gumových autokoberců Škoda Superb II

Katalogové číslo
3T1061550
Skladová dostupnost
1-2 pracovní dny
Běžná cena 850 Kč | Ušetříte 55 Kč
Naše cena s DPH
795 Kč
Cena bez DPH
657.02 Kč
ks

Originální kompletní sada gumových autokoberců Škoda Superb II

Obsah sady: 2 přední koberce s nápisem Superb a 2 zadní koberce bez nápisu, inovovaný fixační materiál

Obzvlášť v zimním období si do auta nanosíme na podrážkách bot spoustu špíny a může se stát, že si interiér vozu nejen znečistíme, ale i poškodíme. My pro vás však máme prostředek, s nímž kabinu ochráníte před působením vody, bahna i dalších nečistot – gumové koberečky do auta. Byly navržené speciálně pro model ŠKODA SUPERB II a starají se, aby čalounění vašeho automobilu neutrpělo žádnou újmu. Mají totiž zvýšenou bočnici, která nedovolí nečistotám dostat se z rohože do auta.
 
Sada obsahuje dva přední autokoberce s nápisem „SUPERB“ a dva zadní koberce bez nápisu. Jsou vyrobené z kvalitní pryžové směsi, jejich povrch neklouže a dokonale zachycuje vlhkost i nečistoty. Svým tvarem dokonale vyplňují prostor pod nohama cestujících, čímž dělají interiér vozu mnohem útulnější, a pasažéři si tak užijí pohodlnou jízdu nehledě na počty ujetých kilometrů.
 
Co byste měli vědět
Koberce padnou do vozů ŠKODA SUPERB II jako ulité, takže vám jejich umístění zabere jen několik málo sekund. Přední koberečky jsou do auta upevněné pomocí kruhových prolisů, které se nacvaknou na podlahové čepy, zadní koberce se volně vkládají na podlahu. Snadné a rychlé je také vyjmutí koberců a jejich následná údržba – k čištění se nejlépe hodí běžné saponátové přípravky. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči opotřebení prokázaly náročné zátěžové zkoušky a testy kvality, ve kterých naše koberce uspěly na výbornou. 
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Originální kompletní sada gumových autokoberců Škoda Superb II
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originální kompletní sada gumových autokoberců Škoda Superb II
Aktuální cena produktu je 795 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Originální kompletní sada gumových autokoberců Škoda Superb II