Meguiars Ultimate Compound 450 ml nejúčiněšjší leštěnka

Katalogové číslo
G17216
Výrobce
Záruční lhůta
24 měsíců
Skladová dostupnost
Skladem 1 ks
Běžná cena 681 Kč | Ušetříte 132 Kč
Naše cena s DPH
549 Kč
Cena bez DPH
453.72 Kč
ks

Meguiars leštěnka Ultimate Compound 450 ml

Nejúčinnější leštěnka v sortimentu společnosti Meguiar's! Speciální složení na bázi super-mikroabraziv účinně a přitom velmi šetrně odstraňuje škrábance, oxidaci, skvrny od tvrdé vody, kyselých dešťů i ptačího trusu. Směs lešticích olejů navíc rozjasní lak do brilantního lesku a připraví povrch pro závěrečné voskování.

eštěnka Meguiar‘s Ultimate Compound je nejúčinnější přípravek na rozleštění těch nejtěžších defektů laku, jakými jsou škrábance různého charakteru, oxidace, skvrny od kyselého deště a ptačího trusu, hologramy a další poškození, která mohou potkat povrch Vašeho vozu.

Pomocí této leštěnky dosáhnete nejlepších výsledků při renovaci starých a poškozených laků bez nutnosti profesionálního zásahu. Díky obsaženým leštícím prvkům tento produkt zároveň dodává laku vysoký lesk, obnovuje barvu a jas a připravuje povrch pro následné voskování.

Díky revolučnímu složení obnovuje povrch, na rozdíl od podobných, avšak nešetrných abrazivních přípravků, zcela bez poškrábání či poškození laku, a proto je vhodná i pro nové laky. Díky tomu se velmi významně zkracuje čas a úsilí potřebné k odstranění vad a nečistot laku.


Tajemstvím tohoto přípravku je exkluzivní mikroabrazivní technologie, která byla vyvinuta speciálně pro profesionální produkty Meguiar’s. Ať už Ultimate Compound nanášíte ručně, nebo pomocí strojní leštičky, výsledek bude vždy jedinečný.

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Meguiars Ultimate Compound 450 ml nejúčiněšjší leštěnka
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Meguiars Ultimate Compound 450 ml nejúčiněšjší leštěnka
Aktuální cena produktu je 549 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Meguiars Ultimate Compound 450 ml nejúčiněšjší leštěnka