LEDriving® žárovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks

Kód zboží
P121244X
Skladová dostupnost
Skladem 1 ks
Naše cena s DPH
1 376 Kč
Cena bez DPH
1 137.19 Kč
ks

LEDriving® žárovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks

Technologie DAYLIGHTeffect poskytuje maximální pohodlí pro oči při jízdě v noci, umožňuje vám vidět dále, a tedy rychleji reagovat. Řidič dokáže rozpoznat značky, překážky a nebezpečné situace dříve, což umožňuje delší reakční doby.

S naší nejmodernější technologií BeamGuide a inteligentním designem produktu vyrobeného v Německu je dosaženo optimalizované maximální distribuce světla pro soustředěné a lepší vyzařování.

SNÍŽENÉ OSLNĚNÍ
Snížené oslnění zabraňuje rušení: světlo jen tam, kde je to důležité!

TOP TECHNOLOGIE
Naše špičková technologie OSRAM zajišťuje zdokonalení tepelného managementu prostřednictvím aktivního chlazení pomocí optimalizovaného a tichého vysokorychlostního ventilátoru s až 10 000 ot./min.

VYŠŠÍ VÝKON
V kombinaci s krytem z leteckého hliníku se naše svítilny nepřehřívají – maximální odvod tepla pro silný výkon na silnici.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Naše osvědčené, vysoce kvalitní materiály bez kompromisů nabízejí extrémní úroveň výkonu s mimořádnou odolností a dlouhou životností s přibližně o 70 % nižší spotřebou energie ve srovnání s běžnými žárovkami.

ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE
Vypálené žárovky jsou minulostí: naše LED žárovky jsou správnou investicí, abyste nemuseli měnit žárovky – díky životnosti, která je až 5krát delší než u běžných halogenových žárovek.

VÝBORNÁ KVALITA
Kvalita, na kterou se můžete spolehnout – vyrobeno v certifikovaných továrnách OSRAM a v souladu s IATF16949, nejvyššími standardy kvality v automobilovém průmyslu.

ZÁRUKA 3 ROKY
Naše jméno znamená maximální přesnost a spolehlivost. Proto jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout 3letou záruku na naše produkty a doživotní podporu. Přesné podmínky najdete na www.osram.com/am-guarantee

PLUG & PLAY
Snadno upgradujte své světlomety na technologii LED nové generace s naší výměnou plug & play, bez ohledu na polaritu základny.

LEHKÁ INSTALACE
Pro úsporu času a námahy mají lampy ultra kompaktní design bez nutnosti upravovat nebo poškozovat stávající kabely. To znamená, že můžete lampy rychle a snadno vyměnit – a být opět připraveni k použití.

Tyto žárovky jsou určeny jen pro sportovní účely a OFF ROAD použití

Typ/kategorie H7

základna PX26d

jmenovitá kapacita 18W

jmenovité napětí 12V

teplota barvy 6000 K - bílá jasná barva

Distribuce výhradně přímo z Německa

 

 

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu LEDriving® žárovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - LEDriving® žárovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks
Aktuální cena produktu je 1376 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu LEDriving® žárovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks