Gril HYBRID CORE plyn/dřevěné uhlí

Kód zboží
P121276X
Výrobce
Skladová dostupnost
1-7 dnů
Naše cena s DPH
9 301 Kč
Cena bez DPH
7 686.78 Kč
ks
Upozornění - Tuto položku nelze zasílat balíkovou přepravou

HYBRID CORE je hybridní gril, který umožňuje použít hlavní grilovací prostor jako gril na plyn, nebo jako gril na dřevěné uhlí podle toho, jaký způsob grilování chcete použít.

Hlavní grilovací prostor ( 56 x 45 cm ) je osazen 3x plynovým hořákem se systémem Flame Tamer, rovněž je možné jej osadit nádobami na dřevěné uhlí a bez připojené plynové lahve tak gril použít pouze pro dřevěné uhlí. Každý hořák má vlastní regulaci a piezo zapalování. Prostor rovněž disponuje odkládacím roštem pro udržení teplých pokrmů ( 55 x 16 cm ).

Systém Flame Tamer – přímo nad hořáky jsou umístěny kovové profily, které zabraňují skapávání tuku mezi plameny plynového hořáku a jeho vzplanutí. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu.

Gril je dále opatřen několika odkládacími prostory včetně boční poličky. Dále je gril vybaven přídavným bočním vařičem se samostatnou regulací a piezo zapalováním. Součástí kompletu je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil.

Konstrukce je vyrobena z kvalitního ocelového plechu s odolným černým povrchem a leštěným čelním panelem a víkem. Víko grilu je osazené teploměrem a madlem z nerezi s dostatečným prostorem pro úchop. Gril je opatřen kolečky, která zaručují dostatečnou pohyblivost, dvě jsou navíc bržděná pro bezpečné umístění.

Technická data
hlavní hořák3x
boční vařič1x
celkový výkon13.7 kW (996 g/h)
zapalovánípiezo
další vybavenísklopné víko s teploměrem
grilovací prostor56 x 45 cm
odkládací mřížka55 x 16 cm
výška roštu (od země)90 cm
boční polička33 x 47 cm
velikost grilu126 x 114 x 55 cm
mobilita4x kolečka (2x bržděná)
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Gril HYBRID CORE plyn/dřevěné uhlí
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Gril HYBRID CORE plyn/dřevěné uhlí
Aktuální cena produktu je 9301 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Gril HYBRID CORE plyn/dřevěné uhlí