Čistič kůže (originál Škoda) 250 ml

Katalogové číslo
000096323G
Skladová dostupnost
Skladem 1 ks
Běžná cena 226 Kč | Ušetříte 32 Kč
Naše cena s DPH
194 Kč
Cena bez DPH
160.33 Kč
ks

Čistící přípravek na palubní desku 250 ml (originální příslušenství Škoda)

Originální čistič na kůži je přípravek vyvinutý speciálně pro čištění a ošetřování hlazené kůže ve všech barevných odstínech. Důkladně odstraňuje běžné nečistoty z kožených povrchů, zejména v interiéru vozu. Jeho pravidelné používání slouží k zachování originální struktury a barvy kůže po delší časové období. Přípravek je možné použít i pro semišové tkaniny. Několik kapek přípravku naneste na zvlhčenou houbu a rovnoměrně jej rozetřete na kožený povrch, který je třeba očistit. Následně ho otřete houbou a trochou čisté vody. Nakonec osušte čištěný povrch kůží na leštění skel.

Technické parametry:

Obsah: 250 ml 
Použití: čištění a ošetřování hladké kůže ve všech barevných provedeních
Složení: <5% aniontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky a neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervační činidla


Technické parametry:

Balení: 250 ml.

Autokosmetika z nabídky ŠKODA Originální příslušenství představuje pestrou kolekci špičkové, ekologicky šetrné autokosmetiky, která Vám pomůže profesionálně pečovat o váš vůz. Všechny přípravky procházejí náročnými laboratorními testy a zkouškami, jež zaručují prvotřídní kvalitu, účinnost a bezproblémovost těchto výrobků. Originální autokosmetika ŠKODA dává jistotu, že přípravky budou Váš vůz skutečně ošetřovat a vůz bude vypadat pořád jako nový.

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Čistič kůže (originál Škoda) 250 ml
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Čistič kůže (originál Škoda) 250 ml
Aktuální cena produktu je 194 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Čistič kůže (originál Škoda) 250 ml