Extra silné led žárovky H7 CAN BUS do hlavních světlometů RS+ 2 ks
Extra silné led žárovky H7 CAN BUS do hlavních světlometů RS+ 2 ks 2 ks cena je za 2 kusy
Nejnovější model RS + se vyznačuje velmi vysokou kvalitou zpracování hlavně díky použití diod LED Philips Lumileds Z ES.
Ze série S + se vyznačuje svojí tloušťkou a vestavěným otočným adaptérem, díky kterému můžete jakýmkoli způsobem nasměrovat světlo na prvky světlometu automobilu a dosáhnout tak ještě lepších výsledků.
Flexibilní, speciálně navržený měděný chladič nyní usnadňuje instalaci do vozidel s malým prostorem uvnitř lampy.
Díky nejlepší reprodukci řady chiaroscuro halogenové žárovky na trhu je tento model vysoce bezpečný a neoslňuje opačným směrem! 25 W na lampu dává více než 3,5 tisíce. lumenů, to znamená vyšší účinnost než xenonové výbojky.
Řídicí jednotka plně spolupracuje s moderními systémy Canbus, což umožňuje instalaci do nejnovějších automobilů, aniž by došlo k chybě spálené žárovky.
Očekává se, že životnost diod bude 30 000 hodin za hodinu, což dává asi 3,5 roku nepřetržitého osvětlení. Instalace je možná na vozidla s 12V i 24V (těžkou) instalací.
Úplná specifikace:
barva 6000K perfektní bílá
LED diody 6 x 4 W Luxeon ZES / na lampu
CANBUS
Napětí [V] 12-36
Spotřeba energie [W] 25 W na lampu
Proudová spotřeba [mA] 2 000 mA (12 V)
Pracovní teplota [° C] ~ 70
Světelný tok [lm] 3500 Lumenů na 1 žárovku
Historie produktů
Extra silné led žárovky H7 CAN BUS do hlavních světlometů RS+ 2 ks
Citroen C8 2002-05 stěrače (4 varianty)
Gril Audi A4 B7 Stříbrný & Lesklý Černý
Zadní křídlo na hranu kufru BMW 4 F36 P STYLE
ATOMIUM ACTIVE DIESEL NEW (nové auta do 50 tkm) 2 fáze ošetření
Škoda Octavia II Přední spoiler - pro lak
K&N AIR INTAKE SYSTEM LANCIA LYBRA
Nerez kryty klik s podlepením Omtec Škoda Yeti 2010-17, VW Tiguan I 2007-16





