Čistič na kůži s vůní nového auta Billionaire 500 ml
Čistič na kůži s vůní nového auta Billionaire 500 ml
SPECIFICKÉ ČIŠTĚNÍ: Objevte vysoce výkonný čistič určený speciálně na kůži a kožené čalounění s příjemnou vůní nového auta.
SPECIFICKÉ A BEZPEČNÉ SLOŽENÍ: Jeho speciální složení nepoškozuje ani neznehodnocuje ošetřovaná místa, díky čemuž je tento produkt ideální volbou pro čištění a revitalizaci sedadel a všech čalouněných povrchů ve vašem vozidle.
Určeno hlavně pro zákazníky, kteří si pravidelně ošetřují své auto a nechtějí používat agresivní čističe, které mohou časem narušit povrch daného materiálu.
NÁVOD K POUŽITÍ: Nikdy nestříkejte přímo na čištěný povrch. Naneste přípravek na vlhkou houbu nebo hadřík a jemnými pohyby kůži očistěte. Přebytečný produkt odstraňte čistým, suchým hadříkem a před použitím nechte povrch oschnout.
TIP: Pro profesionální dokončení před čištěním nezapomeňte povrchy, které mají být ošetřeny, vysát. Pamatujte, že klíčem k dokonalému čištění je nanesení, důkladné vyčištění hadříkem nebo houbičkou a následné vysušení !
Díky našim 100% bezpečným produktům budete pečovat o vzhled svého vozidla a udržovat jeho krásu v průběhu času. Billionaire vám nabízí profesionální výsledek a dlouhotrvající ochranu.
Historie produktů
Čistič na kůži s vůní nového auta Billionaire 500 ml
Led osvětlení SPZ 78 x 28 x 24 mm (SMD 18 LED)
Podložka pod SPZ bezrámečková - černá
Rámečky předního nárazníku pro Škoda Superb Mk3, Maxton Design (Carbon-Look)
Maják multifunkční 12/24V oranžový TIR LED
RENAULT CLIO II 1998-01 BOČNÍ BLINKRY ČIRÉ
Svítilna LED XP-L CREE 10W, 1000 lm




