Automobilové LED žárovky série X2 H8 H9 H11 H16 6500K Canbus
LED žárovky H8 H9 H11 H16 AMiO série X2 se vyznačují velmi vysokou kvalitou provedení. Navrhovaná sada vyzařuje jasnější a koncentrovanější světlo, což umožňuje lepší viditelnost cesty za podmínek omezeného osvětlení, jako je soumrak, mlha nebo déšť. Světelné zdroje vyrobené v technologii CSP jsou efektivnější v procesu přeměny elektrické energie na viditelné světlo ve srovnání s tradičními halogenovými žárovkami. LED žárovky jsou odolnější vůči otřesům a vibracím, což znamená, že mají delší životnost než halogenové žárovky.
Řada AMiO X2 se vyznačuje velmi atraktivní cenou, aktivním chladicím systémem, malými rozměry a výjimečnou spolehlivostí.
Vestavěný CANBUS, díky kterému nedochází k chybě spálené žárovky.
Instalace sady je stejně jednoduchá jako výměna standardní halogenové žárovky. Bez časově náročných úprav stávající instalace a rizikových přestaveb.
VLASTNOSTI:
- Jasnější a více koncentrované světlo
- Vhodné pro projekční (čočkové) reflektory i tradiční s odrazkou
- Správně namontované neoslňují
- Snadná montáž „Plug & Play”
- Odnímatelný otočný montážní adaptér
- Zajišťují lepší zážitek z jízdy a bezpečnost vaši i vašich
TECHNICKÉ PARAMETRY:
- napětí napájení: 12V DC
- dioda: CSP
- teplota barvy: 6500K (bílá)
- výkon: 72W
- světelný tok: 7920 lm
- životnost: >30 000
OBSAH SADY:
- LED žárovky – 2 ks.
- návod k obsluze
CANBUS vestavěný dekodér v 95% automobilů nezpůsobuje chybu spálené žárovky. LED retrofity, vzhledem k odlišné proudově-napěťové charakteristice, mohou u některých modelů automobilů způsobovat zobrazení tzv. chyba spálené žárovky. Systém Canbus pokrývá 95 % vozidel a bohužel ne vždy funguje ideálně. Pokud je vozidlo vybaveno přísnou kontrolou změny osvětlení, doporučujeme instalaci dodatečných odporů Canbus nebo zakoupení žárovek ze série Full Canbus.
| height: | 19 |
| length: | 12 |
| width: | 5 |
Historie produktů
Automobilové LED žárovky série X2 H8 H9 H11 H16 6500K Canbus
Hlavice řadící páky neon provedení - modrá barva - akce !!!
Halogenová žárovka H11 12V 55W filtr UV (E4)
Držák na mobil, GPS do mřížky ventilace
Toyota Carina E 1992+ zadní spoiler (EU homologace)
Úzké šrouby M12, M14 černé nebo chrom provedení
Chrysler 300C 2004-10 stěrače (3 varianty)
Práh 5. dveří RS look - černý lesklý Škoda Kodiaq Facelift 2021+






