Rychloupínací klíč na trubky 16 - 38 mm

Kód zboží
P119399X
Výrobce
Skladová dostupnost
Expedice každou středu
Naše cena s DPH
452 Kč
Cena bez DPH
373.55 Kč
ks

Rychloupínací trubkový klíč YATO. Univerzální klíč o délce 300mm díky použití pohyblivé horní čelisti umožňuje automatické přizpůsobení velikosti odšroubovaného prvku.

Jeho konstrukce umožňuje pracovat v rozsahu od 16 mm do 38 mm. Rychloupínací klíč YATO díky tomu úspěšně nahrazuje celou sadu kombinovaných klíčů a nastavitelných klíčů a snižuje jak náklady spojené s jejich pořízením, tak i prostor nutný pro jejich skladování.

Horní čelist se speciálním tvarem háku spolu s profilovanou spodní čelistí zajišťují tříbodový kontakt s odšroubovaným prvkem. To vám umožní pracovat jak s trubkami, tak se všemi druhy spojek, jako jsou matice nebo ventily. Čelisti o šířce 14 mm jsou vyrobeny z velmi tvrdé uhlíkové oceli.

Mají kalené zuby s tvrdostí 46 ~ 52 HRC. Jejich profilovaný tvar je nutí stále více se zakousávat do materiálu se zvyšujícím se tlakem na klávesu, což zvyšuje přilnavost a zabraňuje sklouznutí. Čelisti mají navíc vícevrstvou konstrukci, která je ve srovnání s monolitickými konstrukcemi mnohem odolnější.

Ergonomická rukojeť je vyrobena z ABS a protiskluzového TPR, které výrazně zvyšují komfort práce. V rukojeti je navíc otvor, který umožňuje zavěsit klíč na hák v dílně.

Technická data
délka300 mm
povrchová úpravaoxidace
materiál rukojetiABS ,TPR
materiál čelistíuhlíková ocel
tvrdost46-52 HRC
pracovní rozsah16 - 38 mm (5/8" - 1 - 1/2")
samonastavováníano
rychlé otevíraní čelistíano
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Rychloupínací klíč na trubky 16 - 38 mm
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Rychloupínací klíč na trubky 16 - 38 mm
Aktuální cena produktu je 452 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Rychloupínací klíč na trubky 16 - 38 mm