EBC sportovní kotouče a desky CITROEN C5, C6, C8

Dočasně nedostupné
EBC sportovní kotouče a desky CITROEN C5, C6, C8
Kód:
P60536X
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
EBC BRAKE
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

POZOR, CENA KOTOUČŮ (2 ks) I DESEK JE VŽDY ZA CELOU PŘEDNÍ NEBO ZADNÍ NÁPRAVU

 

-  anglická firma EBC je specialistou výhradně na výrobu brzdových systémů, a to jak pro auta a motorky, tak i pro motokáry atd. , sportovní kotouče jsou ve dvojím provedení, a to se zlatavým a černým horním nástřikem pro dlouhou životnost, kde desky sjedou jen třecí plochu a ostatní část kotouče je stále chráněna. Kotouče mají drážkování  a děrování, které není úplné, díky tomu je kotouč pevnější, dobře odvádí nečistoty a dostatečně se i chladí. Z desek si můžete vybrat základní černé provedení až po závodní žluté a modré, rozdělení najdete v galerii, kde je teplotní graf s možnostmi použití.

 

První ohlasy z řad zákazníků v ČR po montažích kotoučů EBC a jejich desek na sebe nedalo dlouho čekat,  potvrdily se velmi dobré brzdné účinky oproti sériovým brzdám, kde je zlepšení přibližně až o 60%. Pokud nemáte doma v garaži vysloveně nějaký velmi silný supersport, můžeme vám tyto brzdy vřele doporučit, se žlutýmy deskami se jinak jezdí třeba Subaru Challenge.

 

ČERNÉ - základní verze pro běžný provoz

ZELENÉ - kvalitnější než černé, příměs neželezných látek

ČERVENÉ - keramika, využití hl. na okruhových závodech, velmi šetrné ke kotoučům

ŽLUTÉ - nutno zahřát, jsou ideální pro Rally nebo silná auta

MODRÉ - nutno zahřát, pro velmi silná auta , vytrvalostní závody

S.U.V  4x4 - speciální směs jen pro teréní a SUV auta


Postup při objednání :

- u svého modelu auta naleznete nejprve cenu za 2 kotouče přední nebo zadní nápravy, a vždy pod ním hned barevné možnosti desek, kde cena je zase za celou přední nebo zadní nápravu