BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série RM typ MA pro BMW Z4 M E85, r.v. 06-08

Katalogové číslo
I-22-RM-MA
Výrobce
Skladová dostupnost
1-2 týdny
Naše cena s DPH
32 500 Kč
Cena bez DPH
26 859.5 Kč
ks

BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série RM typ MA pro BMW Z4 M E85, r.v. 06-08

Podvozky série RM jsou vybaveny vysoce kvalitními nastavitelnými tlumiči s obrácenou pístnicí vpředu, nebo vpředu i vzadu, podle typu vozidla. Obrácená pístnice přináší hned několik výhod:

  • Snížení neodpružené hmoty: Neodpružená hmota je snížena přemístěním nádrže s olejem a plynem dále od náboje kola. Množství neodpružené hmoty je jedním z vitálních parametrů vozu. I proto se na sportovních vozech snažíme snižovat hmotnost kol, pneumatik a nábojů kol s příslušenstvím, čímž se zlepšuje odezva a ovladatelnost vozu. Velká neodpružená hmota naproti tomu způsobuje zhoršené kopírování povrchu vozovky podvozkem a tím vede ke snížení komfortu a i jízdních schopností, zvláště na horších silnicích.
  • Omezení přenosu tepla do nádržky s olejem: Každý vůz, který je používán ke sportovní jízdě generuje velké množství tepla, zejména v okolí brzdového systému. Při standardní konstrukci tlumiče dochází k přenosu tohoto tepla přes náboj do těla tlumiče a ohřívá hydraulický olej uvnitř tlumiče. Obrácením tlumičové patrony se oddálí nádoba na olej od zdroje tepla a snižuje se tak teplota hydraulického oleje v tlumiči. Zachováním teploty oleje a plynu uvnitř tlumiče si sportovní podvozky BC Racing série RM zachovávají nastavení tlumení i při ostrém závodním nasazení vozu.
  • Reduced flex: Velký průměr pístnice 42 mm a konstrukce s obrácenou tlumičovou patronou dodávají podvozkům série RM mnohem větší tuhost a odolnost. Zvýšením celkové tuhosti podvozku se zlepšuje ovladatelnost vozu, jeho čitelnost a předvídatelnost.

Nastavení výšky a tuhosti

Nastavení výšky se provádí šroubováním celého těla tlumiče, čímž nedochází ke zkrácení dráhy ani ke změně nastavení pružiny. Minimální a maximální snížení se liší podle typu vozu. Můžete tak Váš vůz nastavit od standardní výšky až do výšky jízdy, neovladatelné na silnici.

Nastavení tuhosti se provádí ve 30 krocích a kombinuje jak nastavení odskoku tak i komprese. Nastavení se provádí pomocí otočného ovladače zpravidla v horní části tlumiče. V případě potřeby je možné podvozek dovybavit adaptérem, který dokáže tento ovladač oddálit a umístit jej tak na dostupnějším místě.

Nastavení odklonu kola je automaticky zahrnuto v sadě, pokud to konstrukce Vašeho vozu dovolí.

Materiál a povrchová úprava

Pružiny použité pro výškově stavitelné podvozky BC Racing jsou vyráběny jen z vysoce kvalitní oceli SAE9524, které i po 500 000 stlačení dosahují pouze 5% úrovně deformace, přičemž standardních automobilek je 13%. Tyto podvozky jsou přizpůsobeny solným evropským zimám. Anti-korozní ochrana patří mezi nejlepší a absolutně se nedá srovnat s jinou levnější konkurencí. Každý podvozek prochází náročným testováním v Japonsku a v USA, aby byla zajištěna kvalita, životnost i bezproblémová montáž v rámci všech aplikací.

O společnosti BC Racing

Společnost BC Racing byla založena v roce 1999 a dnes patří ke špičkovým světovým výrobcům sportovních a závodních podvozků. BC Racing věnuje maximální úsilí kompletnímu procesu od vývoje, testování až po výrobu plně nastavitelných podvozků. První takový podvozek pod oficiální značkou BC Racing byl představen v roce 2003.

Parametry a specifikace

Značka vozu BMW
 
Model Z4 M
 
Typ vozu
E85
 
Rok výroby 06-08
 
Přední horní uložení Unibalové uložení
 
Série podvozku RM
 
Typ podvozku MA
 
Zadní horní uložení Gumové uložení nebo bez uložení
 
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série RM typ MA pro BMW Z4 M E85, r.v. 06-08
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série RM typ MA pro BMW Z4 M E85, r.v. 06-08
Aktuální cena produktu je 32500 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série RM typ MA pro BMW Z4 M E85, r.v. 06-08